Gotocow.com Tamamen Ücretsiz

Para yatırmadan tamamen ücretsiz oyun oynayarak yüksek miktarda gerçek para kazanabileceğiniz çevrimiçi oyun sitesidir.

Oyuna başladığınızda, size 1 adet inek verilir. Bu ineği her ayın ikinci günü 23:59 'a kadar öldürmeden hayatta tutmanız gerekiyor. İneğin sağlığı %100 doluyken 6,000 dakika ve açlığı %100 doluyken 340 dakika da azalır. Açlık süresi bittiğinde ineğin sağlığı her dakika azalmaya başlar. Sağlık azaldığında ise tekrardan sağlık yükseltilemez. Bu süreleri dikkate alarak ineğinizi öldürmeden yaşatmalısınız. İneğin açlığı tamamen bitmeden Envanter’de bulunan ürünlerden birini seçerek ineğini beslemelisiniz. İneğinizi 1 adet ürün ile beslediğinizde açlık oranı %25 oranında dolacaktır. İneğinize toplamda 4 adet ürün verdiğinizde açlığı %100 olmaktadır. İneğinizin açlığı doluyken size her dakika ürünün verimine göre süt üretecektir. Sütleri sattığınızda ise puan kazanırsınız.

Üyelerimize reklam gelirleri üzerinden ödeme yapıyoruz. Yüksek reklam kazançları, site içindeki reklamların aldığı tıklamalarla doğru orantılıdır. Üyeler tamamen kazancını kendisi belirlemektedir. Reklamlar kazancı yüksek olursa yüksek miktarda kazanç sağlar. Düşük olur ise düşük kazanç sağlar.Üyeler reklamlara tıkladığında site para kazanır ve kazandığı bu paraları üyelere oyunun işleyişine göre dağıtır.

çiftlikbank ile dolandırılmayanlara yeni bir fırsat değil yani?

bunu yazarken ciddi olamazsınız sanırım ? :slight_smile:
yazılanları okumadınız sanırım… SİSTEME ŞU KADAR YATIRIN BU KADAR KAZANIN DİYE BİŞEY GÖRDÜNÜZMÜDE SAÇMA SAPAN YORUM ATIYORSUNZU ACABA :slight_smile:

herkesin ilk aklına gelecek Soruyu sordum, suçlamadım.
Agrasif olmak yerine sistemi açıklayabilirsen iş için daha faydalı olabilir.

Sistemi inceleyemedim çünkü;
cep telefonundan üye olmak istediğimde captcha yanlış hatası aldım. (doğru olmasına rağmen)
3 kere denedim üye olamadım .

herhangi bir sorun yok bugun 2 kişi üye olmus ama birşeyler yanlıs yazıyor olabilrisiniz.

biz kimseden para istemiyoruz sistemde… verilen hayvana bakılması beslenmesı puan biriktirip sisteme puan gönderilmesini istiyoruz ve günde 3 yada 4 kere reklama tıklanması isteniyor. SIRALAMADAKİ KULLANICILAR O AYKI REKLAM GELIRLERINDEN PAY ALMAKTADIR.